5 niedziela wielkiego postu - 17. 03. 2024 r.

17 marca 2024

5 niedziela wielkiego postu    -   17. 03. 2024 r.

1. We wtorek Uroczystość św. Józefa, patrona mężów, ojców chrześcijańskich rodzin, a także jest patronem dobrej śmierci. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 18.00

1. W środę o godz. 17.30 modlitwa różańcowa, a po Mszy św. modlitwy adoracyjne przez wstawiennictwo św. O. Pio i Matki Bożej Kodeńskiej.

1. W najbliższy czwartek rozpoczynamy w naszej parafii trzydniowe rekolekcje wielkopostne.

Pełne przeżycie rekolekcji to wsłuchanie trzech nauk rekolekcyjnych.

Prosimy rodziców o pomoc w dotarciu dzieci do kościoła.

Rekolekcje w tym roku poprowadzi ks. Mateusz Czubak, jeden z księży którzy prowadzili misje święte w roku ubiegłym.

1. Za tydzień niedziela palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. O godz. 12.00 gromadzimy się przy MGOK gdzie wysłuchamy ewangelii o wjeździe Pana Jezusa do Jerozolimy, i udamy się procesjonalnie do kościoła na Mszę św.

W niedzielę palmową po Mszy św. wieczorowej Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Krzyż będą nieśli przedstawiciele rożnych wspólnot, ruchów, i zawodów. Zachęcamy do licznego udziału.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa, złożone podczas Drogi Krzyżowej 8 i 15 marca br.

1. W niedzielę palmową od godz. 10.00 na parkingu przy kościele przy kościele odbędzie się jarmark świątecznego rękodzieła artystycznego organizowany przez MGOK