Jesteś tutaj: Start / Nasza Parafia / Ministranci

Przejdź do - Rozgrywki pilkarskie ligi ministrantów

Rozgrywki pilkarskie ligi ministrantów

2 lutego 2020

W sobotę 1 lutego w naszej parafii odbył się turniej piłkarski w ramach rozgrywek ligi ministranckiej diecezji siedleckiej w kategorii senior. Nasi lektorzy w czasie turnieju zwyciężyli z lektorami z parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Rykach, oraz ponieśli porażkę z lektorami z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kloczewie.

Przejdź do - Wyjazd ministrantów na lodowisko

Wyjazd ministrantów na lodowisko

1 lutego 2020

W piątek 31 stycznia ministranci naszej parafii w ramach pełnionej sluzby liturgicznej wyjechali na lodowisko do Mińska Mazowieckiego.

Przejdź do - Wyjazd ministrantów i lektorów na mecz Legii Warszawa

Wyjazd ministrantów i lektorów na mecz Legii Warszawa

15 grudnia 2019

W dniu wczorajszym grupa naszych ministrantów i lektorów wyjechała do Warszawy kibicować piłkarzom Legii Warszawa w meczu z Wisłą Płock. Wyjazd ten pozostanie w pamięci naszej służby liturgicznej, ponieważ piłkarze Legii Warszawa zwyciężli 3:1

Przejdź do - Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii młodzik

Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii młodzik

23 listopada 2019

W dniu 23 listopada br. nasi ministranci wyjechali do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Górznie, aby rozegrać turniej piłkarski w ramach ligi ministranckiej w kategorii młodzik. W czasie turnieju zmierzyliśmy się z ministramtami z parafii: Borowie, Górzno i Sobolew.

Przejdź do - Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii senior

Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii senior

19 listopada 2019

Dnia 19 listopada 2019r. lektorzy naszej parafii wyjechali do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kłoczewie na turniej piłkarski w ramach ligi ministranckiej w kategorii senior. Zostały rozegrane mecze pilkarskie z lektorami z parafii: Kłoczew, Korytnica Laskarzewska i Ryki. W czasie turnieju nasi lektorzy odnieśli dwa zwycięstwa i jedną porażkę.

Przejdź do - Przyjęcie nowych ministrantów

Przyjęcie nowych ministrantów

20 października 2019

20 października br. w naszej wspólnocie parafialnej w czasie Mszy Świętej o godzinie 12:00 do grona ministrantów zostało włączonych 4 kandydatów. Nowym ministrantom i ich rodzinom gratulujemy.

Liga Ministrancka 2019/2020

28 września 2019

Nowy sezon ligi ministranckiej czas rozpocząć.

Koczowisko ministrantów 2019

26 maja 2019

Przejdź do - Turniej finałowy ligi ministranckiej diecezji siedleckiej 2018/19

Turniej finałowy ligi ministranckiej diecezji siedleckiej 2018/19

23 kwietnia 2019

W dniu dzisiejszym nasi ministranci i lektorzy wyjechali na rozgrywki piłkarskie do Siedlec w ramach turnieju finałowego ligi ministranckiej diecezji siedleckiej 2018/19. Niestety w tym roku nie udało się wrócić z medalami. Ale wielkim sukcesem jest to, że dwie drużyny ministrantów i lektorów naszej parafii w kategorii młodzik i junior awansowali do ośmiu najlepszych drużyn w naszej diecezji.

Przejdź do - Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii młodzik

Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii młodzik

13 grudnia 2018

W dniu wczorajszym nasi ministranci wyjechali do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Górznie. Tam został rozegrany turniej piłkarski w ramach ligi ministranckiej diecezji siedleckiej 2018/19 w kategorii młodzik. Nasi ministranci w czasie turnieju zwyciężyli z gospodarzami i niestety poniesli porażke z ministrantami z parafii pw. św. Bartłomieja w Korytnicy Łaskarzewskiej. Czekamy na turniej rewanżowy w ramach rozgrywek wiosennych.