Jesteś tutaj: Start / Nasza Parafia / Ministranci

Nowi lektorzy w naszej parafii

29 czerwca 2021
Przejdź do - Obrzęd przyjęcia nowych ministrantów

Obrzęd przyjęcia nowych ministrantów

10 stycznia 2021

10 stycznia br. w naszej wspólnocie parafialnej w czasie Mszy Świętej o godzinie 12:00 do grona ministrantów zostało włączonych 10 kandydatów. Nowym ministrantom i ich rodzinom gratulujemy.

Przejdź do - Wyjazd służby liturgicznej na paintball

Wyjazd służby liturgicznej na paintball

4 października 2020

3 października służba liturgiczna naszej parafii wyjechała na paintball. Formacja ministrancka to nie tylko służba przy ołtarzu i zbiórki formacyjne, ale także rekreacja.

Przejdź do - Obrzęd przyjęcia nowych ministrantów i lektorów

Obrzęd przyjęcia nowych ministrantów i lektorów

29 czerwca 2020

W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej w czasie Mszy Świętej o godzinie 18:00 do grona służby liturgicznej zostało włączonych 3 kandydatów na ministrantów oraz 3 nowych lektorów Nowym ministrantom i lektorom, oraz ich rodzinom gratulujemy.

Przejdź do - Rozgrywki pilkarskie ligi ministrantów

Rozgrywki pilkarskie ligi ministrantów

2 lutego 2020

W sobotę 1 lutego w naszej parafii odbył się turniej piłkarski w ramach rozgrywek ligi ministranckiej diecezji siedleckiej w kategorii senior. Nasi lektorzy w czasie turnieju zwyciężyli z lektorami z parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Rykach, oraz ponieśli porażkę z lektorami z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kloczewie.

Przejdź do - Wyjazd ministrantów na lodowisko

Wyjazd ministrantów na lodowisko

1 lutego 2020

W piątek 31 stycznia ministranci naszej parafii w ramach pełnionej sluzby liturgicznej wyjechali na lodowisko do Mińska Mazowieckiego.

Przejdź do - Wyjazd ministrantów i lektorów na mecz Legii Warszawa

Wyjazd ministrantów i lektorów na mecz Legii Warszawa

15 grudnia 2019

W dniu wczorajszym grupa naszych ministrantów i lektorów wyjechała do Warszawy kibicować piłkarzom Legii Warszawa w meczu z Wisłą Płock. Wyjazd ten pozostanie w pamięci naszej służby liturgicznej, ponieważ piłkarze Legii Warszawa zwyciężli 3:1

Przejdź do - Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii młodzik

Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii młodzik

23 listopada 2019

W dniu 23 listopada br. nasi ministranci wyjechali do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Górznie, aby rozegrać turniej piłkarski w ramach ligi ministranckiej w kategorii młodzik. W czasie turnieju zmierzyliśmy się z ministramtami z parafii: Borowie, Górzno i Sobolew.

Przejdź do - Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii senior

Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii senior

19 listopada 2019

Dnia 19 listopada 2019r. lektorzy naszej parafii wyjechali do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kłoczewie na turniej piłkarski w ramach ligi ministranckiej w kategorii senior. Zostały rozegrane mecze pilkarskie z lektorami z parafii: Kłoczew, Korytnica Laskarzewska i Ryki. W czasie turnieju nasi lektorzy odnieśli dwa zwycięstwa i jedną porażkę.

Przejdź do - Przyjęcie nowych ministrantów

Przyjęcie nowych ministrantów

20 października 2019

20 października br. w naszej wspólnocie parafialnej w czasie Mszy Świętej o godzinie 12:00 do grona ministrantów zostało włączonych 4 kandydatów. Nowym ministrantom i ich rodzinom gratulujemy.