Jesteś tutaj: Start / Nasza Parafia / Ministranci

Ministranci

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Liga Ministrancka 2019/2020

28 września 2019

Nowy sezon ligi ministranckiej czas rozpocząć.

Koczowisko ministrantów 2019

26 maja 2019

Przejdź do - Turniej finałowy ligi ministranckiej diecezji siedleckiej 2018/19

Turniej finałowy ligi ministranckiej diecezji siedleckiej 2018/19

23 kwietnia 2019

W dniu dzisiejszym nasi ministranci i lektorzy wyjechali na rozgrywki piłkarskie do Siedlec w ramach turnieju finałowego ligi ministranckiej diecezji siedleckiej 2018/19. Niestety w tym roku nie udało się wrócić z medalami. Ale wielkim sukcesem jest to, że dwie drużyny ministrantów i lektorów naszej parafii w kategorii młodzik i junior awansowali do ośmiu najlepszych drużyn w naszej diecezji.

Przejdź do - Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii młodzik

Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii młodzik

13 grudnia 2018

W dniu wczorajszym nasi ministranci wyjechali do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Górznie. Tam został rozegrany turniej piłkarski w ramach ligi ministranckiej diecezji siedleckiej 2018/19 w kategorii młodzik. Nasi ministranci w czasie turnieju zwyciężyli z gospodarzami i niestety poniesli porażke z ministrantami z parafii pw. św. Bartłomieja w Korytnicy Łaskarzewskiej. Czekamy na turniej rewanżowy w ramach rozgrywek wiosennych.

Przejdź do - Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii senior

Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii senior

30 listopada 2018

Dnia 29 listopada br. na hali sportowej w Pilawie miały miejsce rozgrywki piłkarskie w ramach ligi ministranckiej diecezji siedleckiej 2018/19 w kategorii senior. Jako gospodarze mileiśmy możliwość gościć lektorów z:  parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kłoczewie, parafii św. Jadwigii w Mokobodach, parafii Najświętszego Zbawiciela w Rykach, parafii pw. Wszystkich Świętych w Sobieniach Jeziorach. Niestety zawsze nie można wygrywać, gdyż nie nauczylibyśmy się nigdy cnoty pokory. Dlatego też nasi lektorzy zakończyli turniej piłkarski z trzema punktami w grupie.

Przejdź do - Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii junior

Rozgrywki ligi ministranckiej w kategorii junior

17 listopada 2018

W dniu dzisiejszym (17.11.2018r.) w Maciejowicach w ramach rozgrywek  ligi ministranckiej 2018/2019 w kategorii junior  został rozegrany turniej w piłkę nożną. Nasi ministranci w meczach z ministrantami z parafii: Samogoszcz, Górzno i Korytnica Łaskarzewska zwyciężyli i tym samym zajmują pierwsze miejsce w grupie. Zwycięzcom gratulujemy i oczekujemy na mecze rewanżowe w rundzie wiosennej.

Lektorzy z Pilawy wicemistrzami diecezji siedleckiej w piłce nożnej

26 maja 2018

Przejdź do - Wyjazd ministrantów i lektorów na mecze towarzyskie do parafii Kłoczew

Wyjazd ministrantów i lektorów na mecze towarzyskie do parafii Kłoczew

2 maja 2018

Dnia 2 maja br. ministranci i lektorzy naszej parafii w ramach weekendu majowego wyjechali na mecze towarzyskie z ministrantami i lektorami z parafii św. Jana Chrzciciela w Kłoczewie. Pomimo przegranych to i tak warto było.

Przejdź do - II runda rozgrywek ligi ministranckiej

II runda rozgrywek ligi ministranckiej

27 kwietnia 2018

Dnia 26 kwietnia br. w meczu II rundy ligi mistranckiej w piłkę nożną ministranci naszej parafii w kategorii junior w meczu z ministrantami z parafii Sobienie Jeziory  rozegranym w Pilawie zwyciężyli 8:5. Gratulujemy i czekamy na mecz rewanżowy.

Przejdź do - Przyjęcie nowych lektorów

Przyjęcie nowych lektorów

19 marca 2018

18 marca br. w naszej wspólnocie w czasie Mszy Świętej o godzinie 12:00 do grona lektorów zostało włączonych 8 ministrantów, którzy do tego wydarzenia przygotowywali się przez ostani rok. Nowym lektorom i ich rodzinom gratulujemy.