Jesteś tutaj: Start / GROBONET

GROBONET

Nasza parafia przeprowadziła inwentaryzację cmentarza parafialnego. Dołączyliśmy do ogólnopolskiej wyszukiwarki internetowej GROBONET. Za pomocą GROBONETU można znaleźć w internecie miejsce pochówku zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Oznacza to, że po wejściu na stronęhttp://pilawa.artlookgallery.com/grobonet/start.php  można wyszukać groby naszych zmarłych. Wpisując imię i nazwisko osoby zmarłej wyświetli się zdjęcie grobowca, kto spoczywa w danym grobie, dokładna data urodzenia i śmierci oraz w jakim miejscu, sektorze i rzędzie znajduje się grób. Na stronie głównej znajduje się dokładny plan cmentarza, z nową nieużytkową częścią. Za pomocą wyszukiwarki GROBONET można sprawdzić na jaki okres miejsce jest opłacone, zapalić wirtualny znicz, a także sprawdzić rocznicę śmierci. Link do wejścia na stronę znajduje się na stronie naszej parafii, lub wpisać bezpośrednio  PILAWA.ARTLOOKGALERY.COM Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony.

W sprawach dotyczących grobów na cmentarzu zapraszamy do kancelarii parafialnej w piątki w godz.: 17:00 - 17:45