Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Pożegnanie ks. Marcina

17 stycznia 2021

W środę podczas Mszy Św. wieczorowej pożegnaliśmy ks. Marcina Gnyszkę, który przez 3 i pół roku pełnił w naszej parafii posługę wikariusza. Dziękujemy szczególnie za sprawowane sakramenty, katechezę oraz opiekę nad wspólnotami, za każde dobre słowo, pomoc duszpasterską oraz świadectwo życia kapłańskiego na wzór Chrystusa.  Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Kodeńskiej.

Przejdź do - Przygotowanie dekoracji świątecznych

Przygotowanie dekoracji świątecznych

26 grudnia 2020

Wyrażamy wdzięczność harcerkom, harcerzom i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie dekoracji świątecznych w naszym kościele.

Życzenia

25 grudnia 2020

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego życzymy wszytkim parafianom i gościom, abyście każdego dnia na nowo odkrywali działanie Pana Boga w codziennym życiu, oraz zawsze mieli otwarte serce na Jego łaskę i pokój.

Przejdź do - Instalacja relikwii św. Jana Pawła II

Instalacja relikwii św. Jana Pawła II

22 grudnia 2020

W trzecim dniu rekolekcji Adwentowych w kaplicy Miłosierdzia Bożego w naszym kościele miała miejsce instalacja relikwii świętego Jana Pawła II. Ksiądz rekolekcjonista w swym nauczaniu podkreślił, że świętość Jana Pawła II  jest niepodważalna, gdyż sam Bóg dopuścił cuda za Jego wstawieńictwem. Modląc się w naszej kaplicy przy relikwiach świętego Jana Pawła II polecajmy intencje, które nosimy w naszych sercach.

Modlitwa o łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Boże w Trójcy Przenajświętszej, dziękujemy Ci za to, że dałeś Kościołowi świętego Papieża Jana Pawła II i sprawiłeś, że zajaśniała w nim Twoja ojcowska dobroć, chwała krzyża Chrystusa i blask Ducha miłości. On zawierzając całkowicie Twojemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, stał się żywym obrazem Jezusa Dobrego Pasterza, wskazując nam świętość - wysoką miarę życia chrześcijańskiego, jako drogę dla osiągnięcia wiecznego zjednoczenia z Tobą. Udziel nam za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą prosimy. Amen.

Przejdź do - Podziękowanie za złożone dary dla domu niewidomych w Niepołomicach.

Podziękowanie za złożone dary dla domu niewidomych w Niepołomicach.

18 grudnia 2020

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które w minioną niedzielę złożyły dary na rzecz domu osób niewidomych z  towarzystwa opieki nad ociemniałymi w Niepołomicach. Wspólnocie Domowego Kościoła wyrażamy ogromną wdzięczność za inicjatywę i zbieranie darów.

W środę 16 grudnia br. wszystkie dary zostały dostarczone do Niepołomic i przekazane mieszkańcom tego domu.

Ks. Jacek Ponikowski - kierownik domu dla niewidomych przekazuje swoje podziękowanie. Oto jego treść:

Rekolekcje Adwentowe A.D. 2020

11 grudnia 2020

ZBIÓRKA DARÓW DLA OSÓB NIEWIDOMYCH Z TOWARZYSTWA OPIEKI NAD OCIEMNIAŁYMI W NIEPOŁOMICACH

7 grudnia 2020

Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim

21 listopada 2020

7 listopada 2020

Ze względu na trwającą epidemię w najbliższą niedzielę (8 listopada br.) Msza Święta o godzinie 12.00 za zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym nie będzie będzie sprawowana na cmentarzu ale w kościele parafialnym.

Poświęcenie grobów na cmentarzu parafialnym odbędzie się w niedzielę 8 listopada br. około godziny 13:10 (po zakończeniu Mszy Świętej o godzinie 12.00 w  kościele).

Program Uroczystości Wszystkich Świętych A.D. 2020

30 października 2020