Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Finały ligi ministrantów

23 kwietnia 2019

W dniu dzisiejszym nasi ministranci i lektorzy wyjechali na rozgrywki piłkarskie do Siedlec w ramach finałów ligi ministranckiej diecezji siedleckiej 2018/19. Niestety w tym roku nie udało się wrócić z medalami. 

25 marca - Uroczystość Zwiastowania N.M.P. - Dzień Świętości Życia

23 marca 2019

BOŻYsłów - rozważania wielkopostne

4 marca 2019

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej wraz z Łukaszem Czechyrą zapraszają na BOŻYsłów - rekolekcje wielkopostne. Codziennie przez Wielki Post możemy otrzymać filmik wraz z rozważaniem na każdy dzień. Rozważania dostępne są na facebooku: Słucham Pana, Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej, itp. w APLIKACJI MOBILNEJ: Jerycho Młodych, jak również na antenie KRP w tygodniu o 18:10 a sobota i niedziela 9:10

Nabożeństwa Wielkiego Postu w naszej parafii A.D.2019

17 marca 2019

Wielki Post to czas nawrócenia serca. Dlatego, aby lepiej przeżyć ten święty czas zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach wielkopostnych:

Czytaj więcej o: Nabożeństwa Wielkiego Postu w naszej parafii A.D.2019

Niedziela "Ad Gentes"

17 marca 2019

Przejdź do - Modlitewne czuwanie  młodzieży

Modlitewne czuwanie młodzieży

24 lutego 2019

23 lutego w naszej parafii odbyło się dekanalne czuwanie modlitewne młodzieży. Tematem przewodnim była maksyma życiowa świętego Stanisława Kostki: " Do wyższych rzeczy zostałem stworzony". Podczas czuwania mieliśmy możliwość wysłuchania konferencji ks. Jakuba Wyrozębskiego  - wikariusza parafii pw. M. B. Częstochowskiej w Garwolinie oraz świadectwa Michała Przybysza, który uczestniczył w minionym miesiącu w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie. W czasie adoracji Najświętszego Sakramentu zebrana młodzież przyjęła Chrystusa, jako Pana i Zbawiciela swojego życia. Kulminacją tego aktu była przeżyta Eucharystia jako wyraz chęci budowania swego życia na słuchaniu Słowa Bożego i karmieniu się Ciałem Jezusa Chrystusa. Po zakończonej Eucharystii młodzież parafialna w formie inscenizacji przedstawiła życie swojego patrona. A następnie mieliśmy możliwość adoracji relikwii św. Stanisława Kostki. Posileni na duchu na sam koniec posiliśmy również nasze ciała podczas wspólnego poczęstunku.

Wszystkim, którzy włożyli swój trud w przygotowanie tego spotkania wyrażamy naszą wdzięczność. 

Pielgrzymka na Sycylię

23 lutego 2019

Nasza parafia organizuje w terminie 22-26 października 2019 r. samolotową pielgrzymkę na Sycylię. Program poniżej...

Czytaj więcej o: Pielgrzymka na Sycylię

Zapraszamy serdecznie na dekanalne spotkanie młodzieży w naszej parafii - 23 lutego 2019r.

10 lutego 2019

KONCERT KOLĘD

26 stycznia 2019

    

Modlitwa papieża Benedykta XVI za babcię i dziadka

21 stycznia 2019