2 niedziela wielkiego postu - 25. 02. 2024r.

25 lutego 2024

2 niedziela wielkiego postu  -  25. 02. 2024r.

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu, i okazja do skorzystania z sakrament pokuty do godz. 21.00.

Dzisiaj również odbywa się ogólnopolska zbiórka ofiar do puszek Ad Gentes. (na cele misyjne)

W ostatnią niedzielę do pusze na potrzeby Ukrainy złożono 2.409. 56 zł.

1. Jutro o godz. 17.30 modlitwa różańcowa przez wstawiennictwo św. O. Pio, a po Mszy św. modlitwy adoracyjne prowadzone przez grupę modlitwy św. O. Pio.

1. W tym tygodniu będziemy przeżywali I piątek i I sobotę miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające połączone z Msza św. rano i wieczorem.

Zachęcamy do wcześniejszej spowiedzi np. dziś lub w czasie czwartkowej adoracji, bo w I piątek będzie tylko jeden kapłan.

W piątek o godz. 18.00 Msza św w intencji ojczyzny.

1. Za tydzień I niedziela miesiąca, modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach z dzielnicy IV, Gorzkie Żale, i zmianka dla kół różańcowych. ( w sobotę 2 III w par. Gończyce kongres dla kół różańcowych)

1. Za tydzień w sobotę o godz.19.00 i w niedzielę o godz. 17.00 w sali parafialnej odbędą się katechezy przed sak. chrztu św. udzielanym w miesiącu marcu i kwietniu.

1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Caritasowskie: świece, baranki i paschaliki. ( świece po 20 zł. Baranki i paschaliki po 10 zł.)

1. Kościół w naszej parafii w dzień powszedni i w niedzielę otwarty jest od Mszy św. porannej do Mszy św. wieczornej. Zapraszamy na na osobistą cichą modlitwę.