15 niedziela roku B - 14. 07. 2024 r.

13 lipca 2024

15 niedziela roku   B   -  14. 07. 2024r.

1. We wtorek 16 lipca przeżywamy wspomnienie NMP z Góry Karmel, nazywane świętem Matki Bożej Szkaplerznej. W tym dniu o godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez KRK pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej.

1. 28 lipca w sanktuarium Matki Bożej w Parczewie odbędzie się piąta pielgrzymka dziadków i teściów do Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie organizowanej przez duszpasterstwo rodzin naszej diecezji. Początek o godz. 10.30.

1. 10 sierpnia z par. M.B. Częstochowskiej w Garwolinie organizowana jest pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Zainteresowanych rowerowym pielgrzymowaniem do TRONU MARYI prosimy o kontakt z organizatorem . Numer telefonu podany jest na plakacie przy wejściu do kościoła, lub na stronie parafii.