4 niedziela zwykła roku B - 28. 01. 2024 r.

28 stycznia 2024

4 niedziela zwykła roku   B   -  28. 01. 2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej koncert kolęd w wykonaniu scholi dziecięcej z naszej parafii. Po zakończonym koncercie adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do godz. 21.00.

1. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca, o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18.00

Również w tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca, nabożeństwa wynagradzające połączone z Mszą św. rano i wieczorem.

Za tydzień I niedziela miesiąca. O godz. 10.00 modlitwy za zmarłych z dzielnicy III, adoracja i zmianka dla kół różańcowych.

1. W piątek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu w naszym kościele o godz. 7.00, 10.30 i 18.00 w czasie których błogosławimy świece zwane gromnicami. (prosimy by zabezpieczyć je przed cieknącym woskiem) O godz. 10.00 modlitwa różańcowa prowadzona przez KRK pod wezwaniem M. B. Gromnicznej.

Ten dzień jest także świętem osób życia konsekrowanego. Ofiary złożone w tym dniu na tacę przeznaczone są na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.