Instalacja relikwii św. Jana Pawła II

22 grudnia 2020

W trzecim dniu rekolekcji Adwentowych w kaplicy Miłosierdzia Bożego w naszym kościele miała miejsce instalacja relikwii świętego Jana Pawła II. Ksiądz rekolekcjonista w swym nauczaniu podkreślił, że świętość Jana Pawła II  jest niepodważalna, gdyż sam Bóg dopuścił cuda za Jego wstawieńictwem. Modląc się w naszej kaplicy przy relikwiach świętego Jana Pawła II polecajmy intencje, które nosimy w naszych sercach.

Modlitwa o łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Boże w Trójcy Przenajświętszej, dziękujemy Ci za to, że dałeś Kościołowi świętego Papieża Jana Pawła II i sprawiłeś, że zajaśniała w nim Twoja ojcowska dobroć, chwała krzyża Chrystusa i blask Ducha miłości. On zawierzając całkowicie Twojemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, stał się żywym obrazem Jezusa Dobrego Pasterza, wskazując nam świętość - wysoką miarę życia chrześcijańskiego, jako drogę dla osiągnięcia wiecznego zjednoczenia z Tobą. Udziel nam za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą prosimy. Amen.