Instalacja relikwii św. Stanisława Papczyńskiego

20 września 2020

W dzisiejszą niedzielę w kaplicy Miłosierdzia Bożego w naszym kościele miała miejsce instalacja relikwii świętego Stanisława Papczyńskiego, założyciela zgromadzenia Marianów.  Postać świętego Stanisława przybliżył nam o. Piotr Marchewka - posługujący obecnie w parafii pod wezwaniem Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu. Zachęcamy do poznania życiorysu tego świetego i modlitwy za jego wstawiennictwem. Modląc się w naszej kaplicy przy relikwiach świętego Stanisława Papczyńskiego polecajmy nasze rodziny, naszą Ojczyznę oraz zmarłych bliskich naszym sercom (https://papczynski.pl/modlitewnik#toggle-id-7).

Modlitwa za rodziny za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego.

Boże, Stwórco i Miłośniku życia, któryś powołał św. Stanisława Papczyńskiego, aby zaświadczył o Twojej miłości objawionej w Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, obdarz nasze rodziny głębią Twojej miłości, otwartością na życie i wzajemnym szacunkiem. Niech chrześcijańskie rodziny staną się znakiem Twojej bliskości wobec każdego człowieka, aby poprzez ich świadectwo poznali Ciebie także wszyscy ci, którzy są daleko i nie mają nadziei. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.