Nabożeństwa czerwcowe

2 czerwca 2020

Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświetszemu Sercu Pana Jezusa.

W zeszycie duchowym proszę zrobić tabelę, gdzie Wasi rodzice poświadczą udział w nabożeństwie czerwcowym. Nie wyznaczam minimalnej ilości uczestniczenia w modlitwach – obowiązuje zasada: każdy według potrzeby. Nabożeństwa czerwcowe w kościele odbywają się w następującym porządku: w dni powszednie w połączeniu z Mszą Świętą wieczorem o godzinie 18:00, a w niedzielę o godzinie 17:40.

Przypominam o systematycznej comiesięcznej spowiedzi świętej, tym bardziej w tym tygodniu do niedzieli - Uroczystości Trójcy Świętej.

W następnym tygodniu zostanie podany terminarz spotkań idywidualnych. Na to spotkanie przynosimy również zeszyt od religii.

Z dniem 1 czerwca br. Ksiądz Biskup Ordynariusz odwołał dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta nakzane udzieloną 12 marca br. i zachęca do powrotu do kościołów parafialnych (szczegóły w ogłoszeniach parafialnych).