Wieczór św. Cecylii

22 listopada 2018

W niedzielę, 18 listopada, nasz chór parafialny wystąpił  w parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie podczas koncertu zorganizowanego z okazji wspomnienia św. Cecylii - patronki muzyków, chórzystów, organistów. W tym muzycznym wydarzeniu wzięły udział także: schola dziecięca z parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, schola dziecięca z parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach, schola dorosłych "Młodzi Duchem" z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie, schola dorosłych – wychowanków ks. Józefa Szajdy,  Chór Maryi , który powstał z połączenia chóru parafialnego z parafii św. Jana Chrzciciela w Górznie i parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach oraz Chór Miasta Garwolin.

Podczas tego muzycznego spotkania zaprezentowaliśmy dwa utwory "Nieście chwałę Królowi" oraz "Laudate Dominum" (29 minuta). Zachęcamy do posłuchania.