XX Niedziela Zwykła - 19 sierpnia 2018 r.

20 sierpnia 2018

1. W czwartek, 23 sierpnia, o godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez grupę modlitewną O. Pio, a po Mszy św. modlitwa adoracyjna Najświętszego Sakramentu.

2. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej głównej patronki naszej ojczyzny.

3. Za tydzień na Mszy św. o godz.11.00 będzie udzielany sak. chrztu św. Spisanie aktów w piątek po Mszy św. wieczorowej.

4. W dniach 31 sierpnia - 1 września ks. Marcin organizuje dwudniową pielgrzymkę rowerową do sanktuarium maryjnego w Wąwolnicy (okolice Nałęczowa). Wyjazd 31 sierpnia, w piątek, o godz. 16.00. Dotarcie do Wąwolnicy w sobotę w godzinach popołudniowych/wieczornych. Powrót do Pilawy 1 września w godzinach wieczornych samochodami osobowymi a rowery na przyczepie. Spotkanie organizacyjne 26 sierpnia o godz. 18.00 na plebanii. Koszt 50 zł. Szczegóły i zapisy w zakrystii.