X Niedziela Zwykła - 10 czerwca 2018 r.

10 czerwca 2018
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 w sali parafialnej będzie wyświetlony film pt. „Młody Mesjasz” - w czasie projekcji harcerze w sali obok zajmą się dziećmi.
  1. W dniu jutrzejszym młodzież naszej parafii z rąk ks. bp. Piotra Sawczuka przyjmie sak. bierzmowania podczas Mszy św. o godz. 18.00.
  1. 12 czerwca we wtorek ks. Marcin Gnyszka wraz ze swoimi kolegami kursowymi będzie obchodził 3 rocznicę święceń kapłańskich. Na Mszy św. o godz. 18.00 wspierajmy go darem modlitwy.
  1. 13 czerwca kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie, które wyjątkowo rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00. Po Mszy św. procesja ulicami miasta.
  1. Za tydzień o godz. 12.00 w naszym kościele będzie odprawiona Msza św. w intencji przedszkola z racji jubileuszu 70. rocznicy jego działalności.
  1. Zapisy na diecezjalne spotkanie młodzieży w Pratulinie „Jerycho Młodych” do wtorku u ks. Marcina.
  1. Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 w sali parafialnej odbędzie się organizacyjne spotkanie przed planowaną w lipcu pielgrzymką do Gruzji i Armenii.
  1. Skauci Europy działający przy naszej parafii zapraszają na Mszę św. szczepów w najbliższą niedzielę o godz. 18.00.