II Niedziela Wielkanocna, Bożego Miłosierdzia - 8 kwietnia 2018 r.

8 kwietnia 2018
  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA w Kościele. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Akt poświęcenia   się  Bożemu Miłosierdziu.
    Również dzisiaj o godz. 19.00 w sali parafialnej będzie wyświetlony film pt. „Cuda z nieba”. W czasie projekcji filmu harcerze w sali obok zaopiekują  się małymi dziećmi.
  1. Jutro, 9 kwietnia,  będziemy przeżywali Uroczystość Zwiastowania NMP. W tym dniu Msze św. o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. Podczas Mszy św. będzie można podjąć zobowiązanie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Również jutro o godz. 18.00 Msza św. ku czci Ducha Św.
  1. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Biblijny przeżywany pod hasłem „Weźmijmy Pismo Święte”.
  1. Skauci Europy działający przy naszej parafii zapraszają na Mszę Św. szczepów w najbliższą niedzielę o godz. 18.00.

2. Również w niedzielę za tydzień po Mszy św wieczorowej spotkanie dla rodziców i kandydatów do sak. bierzmowania.

3. W najbliższą niedzielę przed naszym kościołem odbędzie się kiermasz książek o tematyce: religijnej, duchowej i historycznej.

4. Dziękujemy harcerzom za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej.