Dzień Skupienia - 25 marca 2017 r.

1 kwietnia 2017

Grupa czcicieli św. Ojca Pio z naszej parafii w sobotę 25 marca 2017r. uczestniczyła w VIII Wielkopostnym Dniu Skupienia w Warszawie w parafii Matki Bożej Anielskiej. Czciciele św. Ojca Pio w ten sposób między innymi realizuję duchowy testament swojego założyciela "Módlcie się, módlcie się ze mną do Boga, bo cały świat potrzebuje modlitwy każdego dnia". Po Eucharystii ojciec Gabriel wygłosił konferencję. Głosząc tę konferencję, zwrócił rówież uwagę na profil ludzki Ojca Pio. Ukazał jego cechy charakteru, z którymi święty borykał się, nad którymi pracował, aby upodobnić się do Chrystusa.   W wielkim skupieniu i zadumie wszyscy odprawili Drogę Krzyżową według rozważań św. Ojca Pio.  Spotkaniu towarzyszyła jak zwykle serdeczna, miła, rodzinna atmosfera.