XXIV Niedziela Zwykła - 13.09.2020 r.

13 września 2020

1. Dzisiaj odbywa się ogólnopolska zbiórka ofiar do puszek na utrzymanie grobu Bożego w Jerozolimie. Przeniesiona z wielkiego piątku na dzień dzisiejszy.

2. Jutro będziemy przeżywali święto Podwyższenia Krzyża Świętego, Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 a o godz. 17.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Św.

3. We wtorek 15.IX wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, a w piątek 18. IX święto świętego Stanisława Kostki patrona Polski oraz dzieci i młodzieży.

4. Od poniedziałku do piątku na Mszy św. wieczorowej dzieci będą przeżywały "Biały Tydzień" a w sobotę 19.IX udają się na pielgrzymkę do Kodnia.

5. Za tydzień w naszej parafii odbędzie się instalacji relikwii św. ojca Stanisława Papczyńskiego którego grób znajduje sie w Górze Kalwarii. W tym dniu Słowo Boże wygłosi marianin ks. Piotr Marchewka z Goźlina .

6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się I spotkanie dla dzieci i rodziców uczniów kl. III które w tym roku szkolnym przygotowują się do I komunii św.