13 niedziela roku B - 30. 06. 2024 r.

30 czerwca 2024

13 niedziela roku  B  -  30. 06. 2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu, i okazja do spowiedzi do godz. 21.00.

1. We wtorek 2 lipca liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Kodeńskiej, patronki naszej parafii, a w Kodniu Diecezjalny Dzień Chorych.

1. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca, o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, i adoracja do godz. 17.30.

W tym tygodniu również I piątek i I sobota miesiąca, nabożeństwa wynagradzające połączone z Msza św. rano i wieczorem.

Spowiedź przed i po Mszy św. ze względu na obecność tylko jednego kapłana.

Za tydzień I niedziela miesiąca, adoracja , procesja i zmianka dla kół różańcowych.

O godz. 10.00 modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach z dzielnicy VIII.

1. W miesiącach wakacyjnych : lipcu i sierpniu Msze św. w niedzielę będą odprawiane jak w latach ubiegłych o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 19.00.

1. Konferencja przed sak. chrztu św. udzielanym w lipcu i sierpniu odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19.00 i w niedzielę o godz. 17.00

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary z ostatniej niedzieli miesiąca, przeznaczone na budowę kaplicy na cmentarzu parafialnym.

1. Od 1 lipca decyzją księdza biskupa obowiązki wikariusza w naszej parafii obejmie

ksiądz Paweł Bilski, dotychczasowy wikariusz parafii św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim.