11 niedziela roku B - 16. 06. 2024r.

16 czerwca 2024

11 niedziela roku   B   -  16. 06. 2024r.

1. W czwartek 20. VI o godz. 17.30 modlitwa różańcowa, a po mszy św. modlitwy adoracyjne prowadzone przez wstawiennictwo św. O. Pio.

1. W piątek podczas Mszy św. o godz. 8.00 dzieci i młodzież naszej parafii wraz z nauczycielami i rodzicami podziękują Panu Bogu za mijający kolejny rok szkolny, za zdobytą wiedzę, i życiową mądrość.

1. W najbliższą sobotę i niedzielę będziemy przeżywali DNI PILAWY.

W sobotę o godz. 14.00 nastąpi otwarcie nowego Urzędu Miasta  i Gminy, z możliwością oglądania nowych pomieszczeń.

W niedzielę o godz. 12.00 w naszym kościele Msza Św w intencji mieszkańców naszego miasta, połączona z 40-tą rocznicą święceń kapłańskich księdza proboszcza.

1. Decyzją księdza biskupa z dniem 30 czerwca ks. Robert został zwolniony z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianowany proboszczem parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Wytycznie.

W dziejach historii naszej parafii to pierwszy wikariusz który otrzymuje awans na stanowisko proboszcza.

1. Za tydzień 23 czerwca wypada Dzień Ojca. O naszych ojcach pamiętajmy we wdzięcznej modlitwie.