4 niedziela wielkanocna - 21.04.2024 r.

21 kwietnia 2024

4 niedziela wielkanocna - 21.04.2024 r.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza - modlimy się o nowe powołania kapłańskie.
  2. W poniedziałek o godz. 17.30 modlitwa różańcowa, a po Mszy św. wieczorowej modlitwy adoracyjne prowadzone przez grupę modlitewną o. Pio.
  3. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski, a w czwartek Święto św. Marka Ewangelisty.
  4. W piątek na Mszy św. o godz. 7.00 przywitamy i uroczyście wprowadzimy relikwie bł. Pauliny Jaricot, które będą przebywały w naszym kościele do godz. 10.30 najbliższej niedzieli. Modlitwa różańcowa prowadzona przez koła różańcowe przy relikwiach bł. Pauliny w piątek i sobotę o godz. 8.00, 11.00, 14.00 i 17.00. W sobotę po Mszy św. wieczorowej będzie w naszym kościele po raz pierwszy odprawiona „Wielkanocna Droga Światła” połączona z rozważaniami wielkanocnymi. Zapraszamy.
  5. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.30 będzie udzielany sakrament chrztu św. Spisanie aktów w piątek po Mszy św. wieczorowej.
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. IV-tych.
  7. Chór naszej Parafii zaprasza serdecznie na koncert patriotyczny z okazji Święta 3 maja i Dnia Flagi, na którym wystąpi z Muzykami Orkiestry Reprezentacyjnej Policji w Dworku w Miętnem w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  8. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego sakramentu od Mszy św. wieczorowej do godz. 21.00