29 niedziela roku A - 22. 10. 2023 r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 października 2023

29 niedziela roku A - 22. 10. 2023 r.
 
1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień misyjny Kościele. W tym tygodniu darem modlitwy wspieramy trudna posługę wszystkich misjonarzy, i prosimy o nowe powołania misyjne. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na cele misyjne w Kościele.
Dzisiaj także odbywa się ogólnopolskie liczenie wiernych w Kościele.
2. Juro modlitwę różańcowa prowadzi grupa O. Pio, a po Mszy św. spotkanie grupy.
3. W sobotę 28 października nasza diecezja przezywa uroczystość św. Apostołów: św. Szymona i Judę Tadeusza, głównych patronów diecezji.
4. Za tydzień w liturgii przeżywamy rocznicę poświecenia kościoła.
5. Za tydzień będzie udzielany sak. chrztu św. Spisanie aktów w piątek po Mszy św. wieczorowej.
W najbliższą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu, i okazja do spowiedzi.
6. Dzisiaj w par. Matki Bożej Częstochowskiej w godz. 16.0 do 18.00 odbywają się „Warsztaty Wychowania Chrześcijańskiego” adresowane są w tym miesiącu do rodziców mających dzieci w wieku od 7 do 9 lat. Wstęp wolny.
7. W ostatnią niedzielę wspieraliśmy fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” Do puszek złożono kwotę: 3.384.00 zł. Dziękujemy za wsparcie.
8. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom którzy wspierają naszą parafię ofiarami materialnymi złożonymi na tacę i konto parafialne.
9. Już za 10 dni będziemy przeżywali Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. PROSIMY o wcześniejsze sprzątanie grobów, i ROZSĄDNE stawianie zniczy i kwiatów. Pamiętamy że wszyscy musimy pokryć koszty śmieci które są co raz droższe.