IV Niedziela Wielkanocna - 8 maja 2022 r.

8 maja 2022

1. Dzisiaj w Niedzielę Dobrego Pasterza ofiarą złożoną na tace wspieramy WSD w Siedlcach. Dzień dzisiejszy rozpoczyna tydzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne

2. Jutro będziemy przeżywali uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Jutro wieczorna Msza św. ku czci Ducha Św. na którą zaprasza wspólnota Odnowy w Duchu Św.

3. Dzieci które dzisiaj przeżywają I Komunię św. swój "Biały tydzień " będą przeżywały na Mszy św. wieczorowej połączonej z nabożeństwem majowym.

4. W piątek 13 maja wypada kolejna rocznica objawień fatimskich. Po Mszy św. wieczorowej procesja fatimska ulicami naszego miasta.

5. Za tydzień uczniowie klas IV-tych będą przeżywały rocznicę I Komunii Św. Spotkanie organizacyjne we wtorek o godz. 19.00, a spowiedź dla dzieci w czwartek o godz. 19.00

6. Nasza parafia wraz z biurem podróży Orbit Travel z Wyszkowa organizuje samolotową pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 7 - 14 X 2022r. Koszt pielgrzymki wynosi 3.500 zł. i 250 USD. Szczegółowy program znajduje się na stronie naszej parafii. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. (nie wymagane jest szczepienie, .zą testy).