III Niedziela Wielkanocna roku C - 1 maja 2022 r.

2 maja 2022

1. Dziś po Mszy św. wieczorowej do godz. 21:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.

2. We wtorek – 03.05. Uroczystość NMP Królowej Polski. Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. w tym dniu o 7:00, 9:00, 10:30 i 18:00. Uroczystą Mszę św. o godz. 10:30, w intencji Ojczyzny i strażaków – z racji przypadającego 4 maja wspomnienia św. Floriana, odprawi Kanclerz Kurii Siedleckiej ks. Jan Babik.

3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do Mszy św. wieczorowej.

4. W tym tygodniu również I Piątek i I Sobota miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające, połączone ze Mszą św. rano i wieczorem.

5. 06 maja Święto Św. św. Apostołów Filipa i Jakuba.

6. W przyszłą niedzielę – 08 maja, o godz. 10:30 swoją Uroczystość przyjęcia I Komunii Św. będą przeżywały dzieci kl. III. Osoby, które nie są bezpośrednio związane z tą uroczystością prosimy, aby przychodziły na Msze święte o innych godzinach.

7. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w sobotę 07 maja o godz. 9:00

8. Z racji I Komunii Św. Msza św. w przyszłą niedzielę z godz. 12:00, przesunięta zostaje na godz. 12:30.

9. Za tydzień wypada również Niedziela Dobrego Pasterza. W tym dniu będziemy modlili się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

10. Konferencja przed sakramentem Chrztu św. udzielanym w maju i czerwcu, odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19:00 i niedzielę o 17:00.