II Niedziela Wielkanocna rok C - 24 kwietnia 2022 r.

24 kwietnia 2022

1. Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia w Kościele. Ofiary złożone na tacę za tydzień przeznaczone są na Caritas diecezji siedleckiej.

2. Jutro, 25 kwietnia święto św. Marka Ewangelisty, a we wtorek przeniesiona Uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski.

3. Za tydzień 1 maja i I niedziela miesiąca. O godz. 10.00 modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach z dzielnicy VI, procesja i zmianka dla kół różańcowych.

Za tydzień rozpoczyna się maj - miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w dzień powszedni po Mszy św. wieczorowej, a niedzielę o godz. 17.40.

4. Za tydzień przeżywamy "Niedzielę Biblijną", która rozpoczyna Tydzień Biblijny w Kościele.

5. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary z ostatniej niedzieli miesiąca przeznaczone na prace gospodarcze w parafii.