Wielkanoc 2022 r.

19 kwietnia 2022

1. Trwa oktawa uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Nowenna do Bożego Miłosierdzia połączona z Mszą św. wieczorową.

2. Za tydzień będziemy przeżywali Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca będzie udzielany sak. chrztu św. Spisanie aktów chrztu w najbliższy piątek po mszy św. wieczorowej.

4. W piątek, 22 kwietnia z grupą parafian udajemy się na autokarową pielgrzymkę do Medjugorie. Prosimy o modlitwę i sami zapewniamy o pamięci przed Matką Bożą.

5. Uczniowie klas IV-tych rocznicę I komunii św. będą przeżywali w niedzielę, 15 maja na Mszy św. o godz. 10.30.

6. W ostatni czwartek zakończyły się prace przy układaniu kostki na parkingu przy cmentarzu. Koszt nie został ostatecznie podany. Zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.