V Niedziela Wielkiego Postu rok C- 3 kwietnia 2022 r.

3 kwietnia 2022

1. W najbliższy czwartek w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne.

Prosimy rodziców o pomoc w dotarciu dzieci do kościoła.

Pełne przeżycie rekolekcji to wysłuchanie trzech nauk rekolekcyjnych.

Rekolekcje w tym roku będzie prowadził ks. Adam Przywuski, kustosz sanktuarium Matki Bożej w Latyczowie na Ukrainie.

2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.

W tym dniu również wizyta u chorych którzy nie będą mogli uczestniczyć w rekolekcjach w kościele. Chorych można zgłaszać w zakrystii. Odwiedziny u chorych rozpoczną się o godz. 14.00.

3. W Niedzielę Palmowa po Mszy św. wieczorowej Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Zachęcamy do licznego udziału. Krzyż będą nieśli przedstawiciele różnych wspólnot, ruchów, stanów i zawodów.

4. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

5. Chrzest dzieci w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych o godz. 10.30, spisanie aktów we wtorek 12 kwietnia po Mszy św. wieczorowej.