Ogłoszenia - 26. Niedziela Zwykła - 26.09.2021

25 września 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do godz. 21.00.
  2. 29. września w święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała o godz. 18.00 ks. bp. Grzegorz Suchodolski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywali I piątek i I sobotę miesiąca, nabożeństwa wynagradzające połączone z Mszą św. rano i wieczorem.
  4. W piątek rozpoczyna się miesiąc październik a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Przez wstawiennictwo Matki Bożej będziemy prosić o łaski tak bardzo potrzebne dla naszych rodzin, ojczyzny i całego świata. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii: w dni powszednie po Mszy św. wieczorowej, a w niedzielę o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Wzorem lat ubiegłych do prowadzenia różańcowej modlitwy zapraszamy: koła różańcowe, grupy modlitwy, wspólnoty, a także różne stany i zawody. Chęć udziału prosimy zgłosić w zakrystii.
  5. Za tydzień I niedziela miesiąca, o godz. 10.00 modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach, adoracja, procesja i zmianka dla kół różańcowych.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na prace remontowe w naszej parafii. W tym tygodniu zakończą się prace przy remoncie schodów wejściowych do naszej świątyni.