Ogłoszenia - 25. Niedziela Zwykła - 19.09.2021

19 września 2021

1. We wtorek 21.09. święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  2. Również we wtorek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego przed udzieleniem, młodzieży z naszej parafii, sakramentu Bierzmowania, przez ks. Bp. Grzegorza Suchodolskiego w dn. 29.09.2021 r. Kandydatów zapraszamy codziennie - od wtorku - na Mszę Świętą o godz. 18:00 i wspólną modlitwę. Dodatkowo, we wtorek po Mszy św. wieczorowej, spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.
  3. W czwartek 23.09. o godz. 17:30 modlitwa różańcowa, a po Mszy św. wieczorowej adoracja prowadzona przez Grupę Modlitwy św. o. Pio.
  4. W piątek 24.09 rozpoczynamy spotkania Kręgu Biblijnego. Wszystkich, którzy chcą pogląbiać swoją wiedzę na temat PIsma Świętego i rozważać swoje życie w świetle tektów Biblii zapraszamy w piątek do sali parafialnej o godz. 19.00. Kręgi biblijne prowadzi ks. Sebastian.
  5. W piątek po Mszy św. wieczorowej spisanie aktów, przed udzieleniem sakramentu Chrztu św. w następną niedziele.
  6. Za tydzień w niedzielę, po Mszy św. wieczorowej, adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi przed I Piątkiem Miesiąca.