Ogłoszenia - 24. Niedziela Zwykła - 12.09.2021

11 września 2021

1. Dzisiaj waz z całym Kościołem w Polsce przeżywamy radosny dzień beatyfikacji ks. Prymasa Kard. Stefana Wyszyńskiego, i Matki Elżbiety Róży Czackiej, których będziemy czcili jako nowych orędowników przed Bogiem.
  2. Jutro po Mszy św. wieczorowej procesja fatimska ulicami naszego miasta. O godz. 18.00 Msza św. ku czci Ducha Św.
  3. We wtorek będziemy przeżywali święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. W sobotę 18 września wypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży.
  4. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się tydzień wychowania, w tym roku przeżywany pod hasłem "W blasku ojcostwa Św. Józefa"
  5. W sobotę 18 września z par. Mariańskie Porzecze wyrusza po raz kolejny piesza pielgrzymka do grobu św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii.
    Pielgrzymi wyruszają o godz.8.00, zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce.
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci kl. III przygotowujących się do i komunii św.
  7. Jutro z grupą naszych parafian udajemy się do sanktuariów Maryjnych Austrii i Niemiec. Zapewniamy modlitewną pamięć, i prosimy o dobre duchowe owoce tej pilgrzymki.