Ogłoszenia - 22. Niedziela Zwykła - 29.08.2021

29 sierpnia 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.21.00 i okazja do spowiedzi.
  2. W środę 1. września o godz. 8.00 Msza św. z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W tym dniu obchodzimy 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Darem modlitwy otaczamy naszą Ojczyznę, oraz wszystkich poległych w Jej obronie. W związku z przebudową ul. Dworcowej tegoroczne obchody tej rocznicy będą skromniejsze, - nie będzie apelu poległych pod pomnikiem w parku.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywali I czwartek miesiąca, o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 18.00. W tym tygodniu również I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające połączone z Msza Św. rano i wieczorem.
  4. Od przyszłej niedzieli Msze św. w niedzielę będą odprawiane wg. stałego porządku. Za tydzień I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.00 modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach, adoracja, procesja i zmianka dla kół różańcowych.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz.12.30 poświęcenie nowych przyborów szkolnych z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
  6. W sobotę 4 września o godz. 19.00 i w niedzielę 5 września o godz. 17.00 konferencja chrzcielna przed sakramentem chrztu św. udzielanym we wrześniu i październiku.
  7. Strażacy OSP Pilawa zachęcają do oddawania elektrośmieci.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary złożone w ostatnią niedzielę miesiąca na prace gospodarcze prowadzone w naszej parafii.