Ogłoszenia - 21. Niedziela Zwykła - 22.08.2021

22 sierpnia 2021

1. W najbliższy czwartek 26. VIII będziemy przeżywali Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Dziękujemy Bogu za przedziwna pomoc i obronę nad naszym narodem. Msze św. w naszym kościele o godz.: 7.00; 10,30; 18.00
  2. W piątek po Mszy św. wieczorowej w kancelarii parafialnej spisanie aktów chrztu, przed sak. chrztu św. udzielanym w niedzielę o godz. 11.00
  3. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu, i okazja do spowiedzi do godz. 21.00. Zapraszamy dzieci i młodzież przed rozpoczęciem roku szkolnego.
  4. W sobotę 28. VIII w sanktuarium Matki Bożej w Leśnej Podlaskiej odbywa się pielgrzymka kół Żywego Różańca. Organizowany jest wyjazd autokarowy. Osoby zainteresowane mogą zapisać się w zakrystii.
  5. W zakrystii jest do odebrania nowy numer dwumiesięcznika : "Żywe Słowo"
  6. W ubiegłym tygodniu zakończyły się prace przy odnawianiu wnętrza naszej świątyni. Dodatkowo przemurowano trzy okna na tylnej ścianie kościoła z dodatkowym ociepleniem chroniącym przed przemarzaniem, oraz pomalowano trzy daszki wejściowe do kościoła.
    Koszt wykonanych prac: materiał: 10.602 zł robocizna 34.000 zł.
    W tym tygodniu rozpoczął się gruntowny remont schodów wejściowych do kościoła.
  7. Za tydzień o godz. 20.00 w sali parafialnej spotkanie organizacyjne przed pielgrzymka do Austrii i Niemiec.