Ogłoszenia - 16. Niedziela Zwykła - 18.07.2021

16 lipca 2021

1.W tym tygodniu w czwartek Święto św. Marii Magdaleny, w a piątek św. Brigidy, Patronki Europy.

2. Za tydzień, 25 lipca, wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów, możliwość wsparcia misjonarzy na zakup nowych pojazdów.

3.Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielany sakrament chrztu świętego. Spisanie aktów w piątek po Mszy św. wieczorowej.

4.Za tydzień w Sanktuarium Matki Bożej w Parczewie odbędzie się druga pielgrzymka teściów i teściowych organizowana przez duszpasterstwo rodzin naszej diecezji.

5.Od jutra w naszej świątyni rozpoczynają się prace związane z malowaniem naszego kościoła. Prace potrwają od 3 do 4 tygodni. Parafian prosimy o wyrozumiałość związaną z utrudnieniami powstałymi w związku z pracami.