Ogłoszenia - 13. Niedziela Zwykła - 27.06.2021

21 czerwca 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do godz. 21.00.
  2. We wtorek 29. czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, natomiast w sobotę Święto św. Tomasza Apostoła. 2 lipca wspomnienie Matki Bożej Kodeńskiej, patronki naszej parafii, oraz Diecezjalny Dzień Chorych w Kodniu.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca, o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 18.00. W tym tygodniu również I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające połączone z Mszą św. rano i wieczorem. Spowiedź święta w czasie wakacji przed i po Mszy św. rano i wieczorem ze względu na obecność tylko jednego księdza.
    Za tydzień I niedziela miesiąca, adoracja, procesja i zmianka dla kół różańcowych. W tym dniu modlimy się za zmarłych z dzielnicy VII.
  4. W miesiącu lipcu i sierpniu Msze św. w niedzielę odprawiane będą jak w latach ubiegłych o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 19.00
  5. Konferencja przed sakramentem chrztu św. udzielanym w lipcu i sierpniu odbędzie sie w najbliższą sobotę o godz. 19.00 i w niedzielę o godz. 17.00.
  6. Decyzją rady parafialnej z ostatniej niedzieli zmieniony zostaje plan prac gospodarczych w naszym kościele. W tym roku zostaną ozdobione dwa filary na chórze, (podobnie jak czterej ewangeliści na filarach kościoła) oraz zostanie pomalowany cały kościół. Planowane w tym roku prace przy drodze krzyżowej zostaną przeniesione na rok przyszły.
  7. Nasza parafia i biuro turystyczne Orbit Travel z Wyszkowa organizują 6-dniową pielgrzymkę do Austrii i Bawarii w Niemczech w terminie 13-18 września 2021 r. Koszt pielgrzymki: 2.150 zł. i 120 Euro. Szczegółowy program znajduje się na stronie naszej parafii. Zapisy w zakrystii.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na prace gospodarcze w parafii. Bóg zapłać.