Ogłoszenia - 12. Niedziela Zwykła - 20.06.2020

20 czerwca 2021

1. Dzisiaj kończy się okres dyspensy udzielonej przez biskupów od obowiązku przeżywania Mszy św. w świątyni, o której wspominał ks. bp w dzisiejszym liście.

2. Ofiarą do puszki przed kościołem można dzisiaj wesprzeć Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. 24 czerwca przeżywamy Uroczystość św. Jana Chrzciciela,

4. Za tydzień będziemy przeżywali "Dni Pilawy." Z tej racji Msza św w intencji mieszkańców będzie odprawiona w naszym kościele o godz. 9.00

5.Również w najbliższą niedzielę o godz. 12.00 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Adrian Gendek kapłan pochodzący z Lipówek par. Trąbki, związany również z naszą parafią.

6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.30 będzie udzielany sak. chrztu św. - spisanie aktów w piątek po Mszy św. wieczorowej.

7. 25 czerwca dzieci i młodzież kończą kolejny rok nauki szkolnej - wyjątkowy bo w większości przeżywany poza szkołą. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00.