Ogłoszenia - Uroczystość Trójcy Świętej - 30.05.2021

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 maja 2021

 1. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu, i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty.
 2. Jutro o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym, światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo. Zaproszeni są także członkowie innych wspólnot.
  W tym dniu wypada także święto Nawiedzenia NMP, z tej racji dzisiaj przeżywamy doroczny dzień odpustu.
 3. We wtorek 1.VI, rozpoczyna się miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie odprawiane są po Mszy św. wieczorowej a w niedzielę o godz. 17.40
 4. W czwartek 3 VI będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.00; 9.00 10.30 z procesją eucharystyczną ulicami naszego miasta do czterech ołtarzy, trasą jak w latach poprzednich ulicami: Konopnickiej, Aleją Wyzwolenia, Krynickich, i Słoneczną. Podczas procesji pamiętajmy by przestrzegać przepisów sanitarnych. Na procesję zapraszamy dzieci w strojach komunijnych. Msza święta wieczorowa o godz. 18.00. Poświęcenie pól jak w roku ubiegłym w czwartek na zakończenie oktawy.
 5. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające połączone z Mszą św. rano i wieczorem. Za tydzień I niedziela miesiąca, adoracja, procesja, zmianka dla kół różańcowych i modlitwy za zmarłych z dzielnicy VI.
 6. W mienionym tygodniu zakończyły się prace przy wymianie dachu na budynku gospodarczym. Koszt tej inwestycji to 32.125 zł.
 7. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary na prace gospodarcze w naszej parafii. Bóg zapłać.