Ogłoszenia - 6. Niedziela Wielkanocna - 09.05.2021

8 maja 2021
  1. Od jutra rozpoczyna się w naszej parafii "Biały Tydzień" dzieci kl. III, które dzisiaj przeżywają Pierwszą Komunię Świętą. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.30 Pierwsza Komunia Św. drugiej grupy. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych składamy serdeczne podziękowanie za dar dla parafii w postaci nowej monstrancji do adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Jutro o godz. 18.00 Msza św. ku czci Ducha Świętego, a o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zaprasza Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.
  3. 13 maja pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie w rocznicę objawień Matki Bożej. Po Mszy św. procesja różańcowa ulicami miasta. W tym dniu wypada rocznica zamachu na życie Jana Pawła II.
  4. 14 maja Święto św. Macieja, Apostoła.
  5. W najbliższy piątek o godz. 16.30 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. W tym dniu rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.