XXIII Niedziela Zwykła - 06.09.2020r.

6 września 2020

1. W wtorek 8 września będziemy przeżywali święto Narodzenia N.M.P., zwane świętem Matki Bożej siewnej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00

2. Za tydzień 13-ty dzień miesiąca, o godz. 17.30 różaniec fatimski, i Msza św. o godz. 18.00.

3. Za tydzień dzieci z klas IV-tych uroczyście przystąpią do I Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 10.30. Osoby nie związane z dziećmi prosimy by wybrać inną godzinę udziału we Mszy św. by więcej miejsca w kościele zostawić rodzinie i gościom.

4. Z racji I komunii św. Msza św. z godz.12.00 zostanie przesunięta na godz. 12.30. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w sobotę o godz. 9.00

5. W najbliższy piątek po dłuższej przerwie o godz. 16.30 w sali parafialnej próba śpiewu dziecięcej scholii, a w czwartek o godz. 19.00 próba śpiewu chóru parafialnego. Zapraszamy nowe osoby do wspólnego śpiewania.

6. W tym roku ze względu na trwającą pandemię nie odbędzie się piesza pielgrzymka do grobu św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii.

7. Za tydzień w najbliższą niedzielę rozpocznie się w naszej ojczyźnie X tydzień wychowania pod hasłem: "Budujmy więzi"