XXII Niedziela Zwykła - 30.08.2020r.

30 sierpnia 2020

1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do godz. 21.00.

2. We wtorek 1 września o godz. 8:00 Msza Święta w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły w Pilawie z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W tym dniu obchodzimy 81 rocznice wybuchu II wojny światowej. Modlitwy w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny podczas Mszy Świętej o godz. 8:00.

3. W tym tygodniu będziemy przeżywali I czwartek miesiąca, o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja do godz. 17.30, również w tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające połączone z Msza św. rano i wieczorem.

4. Od przyszłej niedzieli Msze Święte w niedzielę odprawiane będą według stałego porządku sprzed wakacji.

5. Za tydzień I niedziela miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 9:00 modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach, a po Mszy Świętej o godz. 10:30 adoracja, procesja eucharystyczna i zmianka różańcowa.

6. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca Msza Święta o godz. 12:30 w czasie której odbędzie się błogosławieństwo przyborów szkolnych z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Zapraszamy do kościoła dzieci klas pierwszych z przyborami szkolnymi.

7. W sobotę 5 września o godz. 19.00 i w niedzielę 6 września o godz. 17.00  w sali parafialnej konferencja chrzcielna przed sakramentem chrztu św. udzielanym we wrześniu i październiku.

8. W niedzielę 6 września o godz. 17:00 w kościele spotkanie dla rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania.

9. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary złożone w ostatnią niedzielę na prace gospodarcze w naszej parafii.

10. Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Pilawie informuje:

W tym roku nie planujemy uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w szkole z udziałem wszystkich uczniów.
Organizacja 1 września:
godz. 9.00- spotkanie  dyrektora, wychowawców klas z Rodzicami i uczniami klas pierwszych, plac przed szkołą. Proszę pamiętać, że na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie nosa i ust, dezynfekcja rąk lub użycie jednorazowych rękawiczek.
godz. 10.00- spotkanie w salach lekcyjnych uczniów z wychowawcami klas II i III. Bez udziału Rodziców!
godz.9.00- spotkanie uczniów klas IV z wicedyrektorem i wychowawcami, /plac przy wejściu głównym/.
godz. 10.00- spotkanie  z wychowawcami uczniów klas V i VI / w salach lekcyjnych/.
godz. 11.00- spotkanie z wychowawcami uczniów klas VII i VIII /w salach lekcyjnych/.
Obowiązuje zachowanie odpowiedniego dystansu lub zakładanie maseczek, wchodząc do szkoły koniecznie należy zdezynfekować ręce.
Zapraszamy!