XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 26.07.2020 r.

26 lipca 2020

1. Z racji wczorajszego wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców dzisiaj po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów, składane ofiary przeznaczone są na zakup pojazdów dla misjonarzy.

2. We wtorek o godz. 19.00 w sali parafialnej spotkanie dla osób zainteresowanych przeżywaniem Mszy Świętej w języku łacińskim.

3. Najbliższa sobota to I sobota miesiąca, nabożeństwa wynagradzające połączone z Msza św. rano i wieczorem. Rozpoczynamy miesiąc abstynecji.

4. Za tydzień I niedziela miesiąca, o godz. 10.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach, po Mszy Świętej o godz. 11:00 adoracja, procesja i zmianka dla kół różańcowych.

5. W naszej parafii czas oczekiwania na zamówioną intencję jest dosyć długi, niekiedy trwa rok. Zdarzają się sytuacje że osoby które zarezerwowały termin, nie podają intencji. Prosimy o podawanie intencji w zarezerwowanych terminach.

6. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary przeznaczane na prace gospodarcze parafii. W najbliższym miesiącu planujemy zamontować nowe kinkiety na odnowionych filarach kościoła.