XVI Niedziela Zwykła - 19.07.2020r.

19 lipca 2020

1. W tym tygodniu będziemy przeżywali: w środę święto św. Marii Magdaleny, w czwartek święto św. Brygidy – patronki Europy, a w sobotę święto św. Jakuba Apostoła.

2. W sobotę będziemy przeżywali wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców, których już dzisiaj ogarniamy darem modlitwy. Z tej racji za tydzień w niedzielę po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów. Zebrane ofiary przeznaczone będą na zakup pojazdów dla misjonarzy.

3. W piątek po Mszy Świętej wieczorem spisanie aktów przed sakramentem chrztu, który będzie udzielony w najbliższą niedzielę o godz. 11:00.

4. Są jeszcze wolne miejsca na trzydniową pielgrzymkę autokarową w terminie 27-29 sierpnia do: Kraków- Łagiweniki, Tyniec, Kalwaria Zebrzydowska, Rychwałd, Szczyrk, Cieszyn, Wisła, Żywiec. Koszt pielgrzymki z wyżywieniem, noclegami i podróżą wynosi 320 zł. Osoby zainteresowane mogą zapisać się w zakrystii.