XII Niedziela Zwykła - 21.06.2020r.

21 czerwca 2020

1. W dzisiejszą niedzielę odbywa się ogólnopolska zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przygotowali polowe ołtarze na obrzęd poświęcenia pól, który odbył się w ostatni czwartek.

3. W poniedziałek o godz. 17.30 modlitwa różańcowa przez wstawiennictwo św. O. Pio, a po Mszy św. modlitwy adoracyjne Najświętszego Sakramentu.

4. W środę 24. VI uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.

5. W piątek o godz. 8:00 Msza Święta w intencji nauczycieli, pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej w Pilawie z racji zakończenia roku szkolnego.

6. W piątek po Mszy św. wieczorowej spisanie aktu chrztu przed sakramentem chrztu udzielanym w najbliższą niedzielę o godz. 10. 30

7. W sobotę 27. VI Msza św. odprawiana o godz. 18.00 będzie już ostatnią odprawianą z liturgii niedzielnej. W lipcu i sierpniu porządek Mszy św. jak w wakacje ubiegłych lat.

8.W sobotę 27. VI w Mariańskim Porzeczu odbędzie się spotkanie grupy pielgrzymkowej 7 C na Jasną Górę.

9. Za tydzień o godz. 12.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców miasta z racji Dni Pilawy.

10. Prace dekoratorskie przy filarach naszego kościoła zostały przerwane na czas niedzieli. Od poniedziałku będą dalej kontynuowane.