XI Niedziela Zwykła - 14.06.2020r.

14 czerwca 2020

1. Ofiary złożone dzisiaj na tacę decyzją księdza biskupa zostają przekazane na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach.

2. Trwa oktawa Uroczystości Bożego Ciała, w najbliższy czwartek zakończenie na Mszy św. wieczorowej, oraz błogosławieństwo wianków, ziół i kwiatów. W tym dniu poświęcenie pól w naszej parafii. Rozpocznie się o godz. 17.00 tradycyjną trasą, jeden ksiądz od strony Osiecka, a drugi od strony Lipówek.

3. W najbliższy piątek będziemy przeżywali uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, (w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę wspomnienie Niepokalanego serca N.M.P.

4. Od jutra rozpoczną się w naszym kościele prace przy dekoracji filarów naszego kościoła. Przewidziany czas pracy to okres dwóch tygodni.

5. Przypominamy, że w każdy czwartek od godz. 15.00 do 18.00 trwa w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu.