Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa - 24.05.2020r.

24 maja 2020

1. Jurto o godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona prze grupę O. Pio, a po Mszy św. spotkanie grupy w kościele.

2. We wtorek 26 maja " Dzień Matki" - pamiętajmy aby wyrazić wdzięczność naszym żyjącym i zmarłym mamom darem modlitwy.

3. W piątek po Mszy św. wieczorowej spisanie aktów chrztu przed sakramentem chrztu św. udzielanym w najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30.

4. Trwa nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy przeżywali w najbliższą niedzielę.
W sobotę 30 maja w godz. 17.00 - 18:00 czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem prowadzone przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym i grupę muzyczną Effata.

5. Za tydzień w niedzielę o godz. 12.00 uroczysta suma odpustowa ku czci Nawiedzenia N.M.P. z udziałem procesji wokół naszego kościoła. Przygotujmy chorągwie, feretrony, baldachim do godnego przeżycia uroczystości odpustowych.

6.  W każdą niedzielę o godz. 6.40 będą w naszym kościele śpiewane godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

7. Po kilku tygodniowej przerwie nasz chór parafialny wznawia działalność. Próby odbywają się w czwartki o godz. 19.00. Zapraszamy także nowe osoby.