Ogłoszenia w związku z zaostrzeniem przepisów o zgromadzeniach

24 marca 2020

W związku z zaostrzeniem przepisów o zgromadzeniach od dnia 25.03.2020r., w kościele nie może przebywać jednocześnie więcej niż 5 osób.

Msze Święte będą sprawowane jedynie z uczestnictwem osób zamawiających intencję danej Mszy Świętej maksymalnie 5 osób w kościele - wyłączając z tego osoby sprawujące posługę. Prosimy o pozostanie w domu łącząc się w modlitwie.

Jednocześnie informujemy, że kościół pozostanie otwarty do osobistej adoracji. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w godzinach: od 7:30 do 12:00 i od 15:00 do 18:00, oraz po Mszy Świętej wieczorem do 20:00, z zachowaniem przepisów o zgromadzeniach, tak aby liczba osób w miejscu modlitwy nie przekroczyła pięciu. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania po Mszy Świętej wieczorem do godz. 20.00.

Zachęcamy do uczestnictwa w domu w celebracjach transmitowanych przez telewizję.