IV niedziela Wielkiego Postu - 22.03.2020r.

21 marca 2020

1. W tym tygodniu będziemy przeżywali uroczystość Zwiastowania N.M.P. - jest to także "Dzień Świętości Życia"

2. Ze względu na wyjątkowość sytuacji zachęcamy, aby wielkopostne nabożeństwa przeżywać z udziałem mediów lub w formie prywatnej w naszych domach.

3. W naszym kościele od poniedziałku do soboty odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach : 7.30 do 12.00 i od 15.00 do 18.00, po Mszy Świętej wieczorem do 20:00.

4. Z powodu odwołanych rekolekcji i spowiedzi rekolekcyjnej, zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania w tym tygodniu od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczorem do godz. 20.00.

5. Caritasowskie baranki wielkanocne można nabywać w zakrystii.

6. W wyjątkowej sytuacji, którą obecnie przeżywamy wieczorna Msza św. sobotnia odprawiana jest z formularza niedzielnego (zastępuje niedzielną) oraz w niedzielę o godz. 16.00 sprawowana jest dodatkowa Msza Święta.