V Niedziela Zwykła - 09.02.2020r.

9 lutego 2020

1. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. ku czci Ducha Św. na którą zaprasza wspólnota Odnowy w Duchu Św.

2. We wtorek liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes - jest to światowy dzień chorego. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00 10.30 i 18.00   Po Mszy św. o godz. 10.30 będzie w naszym kościele udzielany sak. namaszczenia chorych dla osób przeżywających poważną chorobę (katar i chrypka to też choroba - ale nie poważna). Przyjęcie tego sakramentu - jak i każdego innego - wymaga poważnego usposobienia serca. Osoby chore zapraszamy na wspólną modlitwę.  Od godz. 10.00 możliwość spowiedzi.

3. Ksiądz biskup ordynariusz Kazimierz Gurda prosi o przeprowadzenie zbiórki ofiar do puszek we wszystkich parafiach dekanatu osieckiego na rzecz chorego Kacpra Boruty - 16 miesięcznego chłopczyka chorego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA)Szansą na powstrzymanie choroby jest nowoczesna terapia genowa dostępna w Stanach Zjednoczonych. Koszt leczenia dziecka to 9 min złotych, a terapia musi zostać rozpoczęta zanim chłopiec skończy 2 rok życia. Na dzień dzisiejszy udało się zebrać rodzicom 42 % potrzebnej kwoty. Za tydzień w naszej parafii będą zbierane do puszek ofiary na ten cel.

4. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w rozbieraniu dekoracji świątecznych.