III Niedziela Zwykła - 26.01.2020r.

26 stycznia 2020

1. Dzisiaj do urny stojącej na stoliku z prasą składamy kartkę z imieniem i nazwiskiem kandydata do rady parafialnej z dzielnicy swojego zamieszkania.

2. Jutro o godz. 17.30 w kościele modlitwa różańcowa przez wstawiennictwo Św. O. Pio a po Mszy św. adoracja i spotkanie grupy O. Pio.

3. Najbliższa sobota to I sobota miesiąca, nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. po Mszy św. rano i wieczorem.

4. Za tydzień 2. II wypada święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. To święto jest także świętem osób życia konsekrowanego. Naszą modlitwą ogarniamy osoby oddane na wyłączną służbę Bogu w licznych zgromadzeniach żeńskich i męskich. Ofiary złożone w tym dniu do puszek przeznaczone są na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji. W tym dniu podczas Mszy Św. odbędzie się poświęcenie gromnic. 2 II kończy się czas śpiewania kolęd. Najbliższa niedziela to także I niedziela miesiąca. O godz. 10.00 modlitwa za zmarłych z dzielnicy III, adoracja i zmianka dla kół różańcowych. Po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do spowiedzi.

5. W sobotę 1 lutego o godz. 19.00 w sali parafialnej rozpoczyna się cykl konferencji przygotowujących do sakramentu małżeństwa.

6. Składamy podziękowanie za dzisiejsze ofiary złożone na prace remontowe prowadzone w naszej parafii.