XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.09.2019r

17 września 2019

1. W tym tygodniu będziemy przeżywali święta : w środę 18. 09. świętego Stanisława Kostki, patrona młodzieży, a w sobotę 21. 09. św. Mateusza apostoła i ewangelisty.

2. Od jutra rozpoczyna się w Kościele „Tydzień Wychowania” w tym roku przeżywmy pod hasłem „ Nauczycielu- gdzie mieszkasz” Na Mszy św,. Wieczorowej specjalne rozważania.

3. W czwartek po Mszy św. wieczorowej spotkanie rady parafialnej.

4. Za tydzień do naszej parafii przybędzie ks. misjonarz z Kamerunu. Przybliży idee swojej pracy i zbierze ofiary do puszek.

5. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna niedzielną pomoc duszpasterską w naszej parafii ks. Artur Zbański – prefekt KLO w Garwolinie. Życzymy dobrego pobytu i zadowolenia z kapłańskiej posługi w naszej parafii.

6. Za tydzień w sobotę o godz. 7.30 z par. Goźlin wyrusza piesza pielgrzymka do grobu bł. Ojca Papczyńskiego w Górze Kalwarii. Zapisy w zakrystii.