Parafia Matki Bożej Kodeńskiej w Pilawie

XXIII Niedziela Zwykła - 9 września 2018 r.

9 września 2018
  1. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. ku czci Ducha Św.,  na którą zaprasza wspólnota odnowy w Duchu św.
  1. Od 9 do 15 września trwa w Kościele VIII Tydzień Wychowania pod hasłem  "W poszukiwaniu drogi”. Na wieczornej Mszy św. rozważania poświęcone tej tematyce.
  2. W  czwartek, 13 września kolejne nabożeństwo fatimskie i różaniec ulicami naszego miasta.
  1. W piątek 14 IX w liturgii Kościoła święto Podwyższenia Krzyża Św., a w sobotę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  1. Za tydzień w naszej parafii będziemy przeżywali X rocznicę powstania grupy modlitewnej O. Pio. Z tej okazji będziemy gościć ojca z zakonu księży kapucynów i redaktora naczelnego „Głosu O. Pio” - ks. Macieja Zinkiewicza. W sobotę, 15 września, o godz. 17.30 modlitwa różańcowa, Msza św. i konferencja ojca. W niedzielę 16 września ojciec będzie głosił Słowo Boże podczas Mszy św. - w tym dniu będzie można nabyć książki i modlitewniki poświęcone osobie O. Pio.
  1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I komunii św.
  1. Również za tydzień po Mszy św. o godz 18.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sak. bierzmowania.
  1. W sobotę 22 września z Goźlina już po raz 10-ty wyruszy piesza pielgrzymka do Góry Kalwarii. Ze względu na remont drogi nr 50 pielgrzymi dojdą do Sobień Jezior, skąd autokarami udadzą się do Góry Kalwarii do grobu O. Papczyńskiego. Koszt udziału w pielgrzymce to tylko koszt przejazdu autokarem. Zapisy w zakrystii.
  1. Ks. Marcin organizuje 6 października wyjazd do Warszawy na spotkanie młodzieży pod hasłem „Stadion Młodych” Szczegóły i zapisy u ks. Marcina.
  1. U ministrantów lub zakrystii można nabyć cegiełki wykonane z blachy tytan-cynkowej na spłatę długu za wymianę dachu na naszym kościele.