XIX Niedziela zwykła Rok C - 07.08.2022

6 sierpnia 2022

19 niedziela zwykła roku  C  - 07.08.2022

1. Jutro o godz. 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Św. i zespół muzyczny Effatha oraz Msza św. ku czci Ducha Św.
  2. Dzisiaj o godz. 13.00 w Miętnem rozpocznie się festiwal etnograficzny powiatu garwolińskiego.
  3. W czasie trwania pielgrzymki na Jasną Górę, w duchu jedności z naszymi pielgrzymami wieczorna Msza św. odprawiana jest o godz. 20.00 zakończona Apelem Jasnogórskim.
  4. W sobotę 13 sierpnia o godz. 19.00 rozpocznie się modlitwa różańcowa ulicami miasta, zakończona Mszą Św. i Apelem Jasnogórskim.
  5. W niedzielę 14 sierpnia wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika oraz czciciela Matki Bożej Niepokalanej.
  6. W dniach: 25, 26 i 27 sierpnia nasza parafia organizuje trzydniową pielgrzymkę do sanktuariów środkowej Polski. W programie przewidziane jest nawiedzenie: Czerwińska nad Wisłą, Płocka, Strzelna, Kruszwicy, Markowic i Torunia. Koszt pielgrzymki: wyżywienie, noclegi, przejazd, i przewodnik 430 zł. Zapisy w zakrystii.