Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 31.05.2020r.

31 maja 2020

1. Dzisiaj od godz. 19.00 do 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Za tydzień w Uroczystość Trójcy Świętej kończy się czas spowiedzi i komunii świetej wielkanocnej.

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w tym dniu w naszym kościele o godz. 7.00; 10,30; i 18.00
W tym dniu o godz. 11.00 w katerze siedleckiej ks. kan. Grzegorz Suchodolski przyjmie święcenia biskupie. Uroczystość będzie transmitowana przez Katolickie Radio Podlasie i TV TRWAM.

3. Jutro rozpoczyna się miesiąc czerwiec i nabożeństwa czerwcowe, które będą odprawiane w dzień powszedni po Mszy św. wieczorowej, a w niedzielę o godz. 17.40.
Suplikacja: „Święty Boże, Święty Mocny, Święty a nieśmiertelny…” będzie śpiewana na zakończenie nabożeństwa.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ustania epidemii w każdy czwartek od godz. 15.00 do 18.00 rozpoczęta koronką do Bożego Miłosierdzia.

5. W tym tygodniu będziemy przeżywali I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W I czwartek miesiąca bedziemy obchodzili święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana . W I piątek i I sobotę miesiąca nabożeństwa wynagradzające połączone z Mszą św. rano i wieczorem.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca, o godz. 10.00 modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach z dzielnicy VII, adoracja, procesja i zmianka dla kół różańcowych. Msza św. o godz. 12.30.

7. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone w ostatnią niedzielę miesiąca przeznaczane na prace gospodarcze w parafii. W połowie czerwca rozpoczną się prace przy dekoracji filarów w naszej świątyni.

8. W tym tygodniu spotkania organizacyjne dla uczniów kl. III i rodziców kościele o godz. 19.00. Wtorek kl. 3 a; czwartek kl. 3b i piątek kl. 3 c.